IronFist2 - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


World of Warcraft Server
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Přechod na WoTLK

Goto down 
+13
Unerogi
Alik
Xender
Aewin
Moona
winkli
yappyy
Derk
Kron
Inkvizitor
Freezix
suny
-DarkLich-
17 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
yappyy




Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 13. 05. 09

Přechod na WoTLK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přechod na WoTLK   Přechod na WoTLK - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Sep 21, 2009 11:07 am

Smoulik napsal:
Ja tedy osobne hral wotlk a reknu ty classy nejsou vyrovnane nekdo mysli ze ano ale de o to staci dobre umet za svou class a na TBC date skoro all ale ja se do toho tez nebudu plest...
interpunkce failed

Smoulik napsal:
classy nejsou vyrovnane
hh a nebyly ani ve vanila WoW a uz vubec ne v TBC...
Návrat nahoru Goto down
Exponent

Exponent


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 14. 09. 09

Přechod na WoTLK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přechod na WoTLK   Přechod na WoTLK - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Sep 21, 2009 12:24 pm

Wow má unballanced pvp už od dob svého vzniku.
Návrat nahoru Goto down
Fikoun

Fikoun


Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 19. 01. 09

Přechod na WoTLK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přechod na WoTLK   Přechod na WoTLK - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Sep 21, 2009 1:40 pm

Já se nebráním změnám já za sebe jsem rozhodně pro TBC už je dosti vysušený.. alespoň pro mě..
Návrat nahoru Goto down
winkli




Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 09. 07. 09

Přechod na WoTLK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přechod na WoTLK   Přechod na WoTLK - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Sep 24, 2009 3:56 pm

nevidim duvod proc prechazet na wrata je to nejhorsi datadisk co mohli udelat po strance pvp a pve se tezko chytne kdyz se tady sotva posklada raid, porad se to tady resi dokola.Kdo chce wrata at si de nikdo ho tady nedrzi.Udelejte si dve slozky s wowkem a parte jak wrata tak tbc.Pokud darka ty decka presvedci o prechodu tak hledam opet dalsi 243 a uz me tu neuvidite a verim ze nebudu sam.. Wink
Návrat nahoru Goto down
filipoliko




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 22. 08. 09

Přechod na WoTLK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přechod na WoTLK   Přechod na WoTLK - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Nov 11, 2009 11:12 am

Kdybych neGMkoval na wotlk serveru, tak jsu pořád tu, prostě wotlk zezačátku jsem ho tkay chtěl, ale ve wotlku je PvP upe na ... . Tu hraju kvůli tomu, že tu je TBC, jestli z tohotok uděláte wotlk, tka tu taktéž končím.
Návrat nahoru Goto down
-DarkLich-
Admin
-DarkLich-


Poèet pøíspìvkù : 69
Join date : 08. 12. 08

Přechod na WoTLK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přechod na WoTLK   Přechod na WoTLK - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Nov 23, 2009 5:54 am

Nebojte zatím zůstaneme věrní TBC.. cheers
Návrat nahoru Goto down
https://ironfist2.forumczech.com
Sponsored content





Přechod na WoTLK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přechod na WoTLK   Přechod na WoTLK - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Přechod na WoTLK
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Přechod na WOTLK
» Přechod na TS TBC Trinity Core

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
IronFist2 - Fórum :: IronFist2 WoW Server :: Návrhy-
Přejdi na: