IronFist2 - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


World of Warcraft Server
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Přechod na WOTLK

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Lorenci




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 21. 09. 09

Přechod na WOTLK Empty
PříspěvekPředmět: Přechod na WOTLK   Přechod na WOTLK I_icon_minitimeMon Sep 21, 2009 2:23 pm

Sem zasadně proti sem zviklej na TBC a nechtěl bych další datáč toto je muj 3 server a proč protože všechny ty servery přestoupily sem zasadně proti WoTlk než se to vše vymaká tak to bude trvat polovina q nepude a retri paladin ma nadmněrný dmg je temněř nezničitelný je tam spoustu bugu a podle mně spoustu nevichytaných věcí DL pls popřemyšlej otým ale chci zustat na TBC pokud přestoupíte tak jdu na jinej server na TBC Wink Sad Mad
Návrat nahoru Goto down
Kleptoman




Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 03. 08. 09

Přechod na WOTLK Empty
PříspěvekPředmět: WotlK   Přechod na WOTLK I_icon_minitimeMon Jan 11, 2010 7:43 am

Taky jsem zásadně proti wotlK,protože tím se hra prakticky znehodnotí,a nemůžu si odpustit připomínku,Lorenci,chodil jsi do školy?Takových chyb v jednom příspěvku,jsem dloooouho neviděl... Shocked
Návrat nahoru Goto down
yappyy




Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 13. 05. 09

Přechod na WOTLK Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přechod na WOTLK   Přechod na WOTLK I_icon_minitimeTue Jan 12, 2010 4:42 am

Proč se hra znehodnotí přechodem na WotlK?
Návrat nahoru Goto down
Exponent

Exponent


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 14. 09. 09

Přechod na WOTLK Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přechod na WOTLK   Přechod na WOTLK I_icon_minitimeTue Jan 12, 2010 6:25 am

Rybajda:Taky tam máš chyby..
Návrat nahoru Goto down
Kleptoman




Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 03. 08. 09

Přechod na WOTLK Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přechod na WOTLK   Přechod na WOTLK I_icon_minitimeTue Jan 12, 2010 4:55 pm

Nazdar Exponent,já jsem čekal že se ozveš,protože se očividně nudíš,tak čučíš na forum.
Ale vypadá to že se budeš nudit i nadále,protože server má v průměru 10 lidí online.
A Yappyy.můj názor je že se hra znehodnotí už nevyvážeností classů,mega DMG paladinů,warlocků,i dark knighta oproti rogue,ze kterého Wotlk udělal srandovního neškodného kašpárka.
Ale určitě zase plácám nesmysly,že,radši o tom podiskutujeme ve hře...najdete mě pod nickem Kleptoman.
Návrat nahoru Goto down
yappyy




Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 13. 05. 09

Přechod na WOTLK Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přechod na WOTLK   Přechod na WOTLK I_icon_minitimeTue Jan 12, 2010 11:11 pm

Tak 1) dark Knight je batman, ty jsi nejspíš myslel DeathKnighta
Na patchi 3.0 byl unbalanc, ale ted uz je to o hodně lepší. Jinak tobě 2.4.3 přijde "vybalancovaný" ?
WotLK možná není dokonalý, ale rozhodně lepší než přád dokola hrat TBC...
Návrat nahoru Goto down
Exponent

Exponent


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 14. 09. 09

Přechod na WOTLK Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přechod na WOTLK   Přechod na WOTLK I_icon_minitimeWed Jan 13, 2010 1:13 am

To se musím nudit, abych koukal na forum? To je divné, ne? Já jsem sem koukal vždy, takže to, co jsi napsal, je hloupost. A myslíš si, že já nedělám jiné věci, než hraní wow? Že se teď jako budu pořád nudit? Asi máš omezený rozhled.
K tématu: Wow nikdy nebylo vybalancováno. Tečka
Návrat nahoru Goto down
yappyy




Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 13. 05. 09

Přechod na WOTLK Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přechod na WOTLK   Přechod na WOTLK I_icon_minitimeWed Jan 13, 2010 5:58 am

Exponent, get a real life, n00b.
Návrat nahoru Goto down
Exponent

Exponent


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 14. 09. 09

Přechod na WOTLK Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přechod na WOTLK   Přechod na WOTLK I_icon_minitimeWed Jan 13, 2010 11:36 am

yappyy napsal:
Exponent, get a real life, n00b.
No, YOU shut up.
Návrat nahoru Goto down
Kleptoman




Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 03. 08. 09

Přechod na WOTLK Empty
PříspěvekPředmět: od Kleptomana   Přechod na WOTLK I_icon_minitimeThu Jan 14, 2010 2:44 am

Co jsem to napsal?Dark knight,takovej amatérizmus Very Happy,ale myslel jsem samozřejmě Death knighta.
Myslím si ale že TBC je daleko vyváženější než WotlK,jistě jsou tam taky classy které mají navrch,
ale není to tak propastný rozdíl.
A TBC chci hrát rozhodně pořád dokola,proto vyhledávám TBC servery,a pochybuji že kdokoliv na IF2 má hru
dohranou do konce (tím narážím,že píšeš že tě nebaví hrát TBC pořád dokola),nepamatuji si že by tu někdo dokázal připravit raid na BT,nebo Hyjal,maximálně se chodí trash,jak to bylo dřív to nevím,jsem tu cca půl roku.
Ambice na velké dungy měl BlackList,ale bohužel už se tak nestane,jelikož guilda preferuje rovné podmínky pro všechny hráče,a po posledním PVP eventu kompletně odešla na jiný server.Možná by měl DL (nechci se ho nijak dotknout,je to přece jenom jeho server) trochu dostat rozum,a měl by se přestat chovat jako malé dítě,já na eventu byl a díky ventrilu jsem samozřejmě slyšel reakce od DL na protesty od členů BlackListu.Viz urážení rodičů a pod,je to dětinské.a že existují taky jiné příkazy než .kick
Třeba se naštvete,ale já tě taky Exponente viděl,jak na eventu dopíjíš,ale už to nebudu řešit.
Hlavně přeji serveru aby se zase vzchopil,já se tu sem tam objevím,mám tu přece jenom ještě pár přátel.
Přeji aby se vrátil zpět na 60-100 hráčů online,jako to bývalo dříve,vím že provoz serveru není zadarmo,a podpora hráčů by se hodila.
Návrat nahoru Goto down
yappyy




Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 13. 05. 09

Přechod na WOTLK Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přechod na WOTLK   Přechod na WOTLK I_icon_minitimeThu Jan 14, 2010 3:07 am

Jak dlouho jsi hrál nový datadisk, že jsi takový WotLKolog?
Jinak k blacklistu a dětinskému přístupu.. Půlka lidí z této "über guilden" cheatovala, kdkyoliv na eventu s nima byli problemy (protože prohrávali?!).
Kdykoliv jste se koukli na event, BG, word chat atd., všude byly nadávky, i kdyby admin jedinkrát, ba i neoprávněně nekomu nadával, nikdo z hráču nemá sebemenší právo mu něco vytýkat.
Tak se proberte a nesvalujte vinu na nejstaršího člověka na serveru a jediného, který pro server něco dělal...
Návrat nahoru Goto down
Exponent

Exponent


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 14. 09. 09

Přechod na WOTLK Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přechod na WOTLK   Přechod na WOTLK I_icon_minitimeThu Jan 14, 2010 10:06 am

yappyy napsal:
Jak dlouho jsi hrál nový datadisk, že jsi takový WotLKolog?
Jinak k blacklistu a dětinskému přístupu.. Půlka lidí z této "über guilden" cheatovala, kdkyoliv na eventu s nima byli problemy (protože prohrávali?!).
Kdykoliv jste se koukli na event, BG, word chat atd., všude byly nadávky, i kdyby admin jedinkrát, ba i neoprávněně nekomu nadával, nikdo z hráču nemá sebemenší právo mu něco vytýkat.
Tak se proberte a nesvalujte vinu na nejstaršího člověka na serveru a jediného, který pro server něco dělal...
This.

K tomu pití: Nechci se nějak obhajovat, ale jsem tak nějak z aren zvyklý, že když mám čas, tak se dopiju. Byla to čistě pudová záležitost.p Navíc..tiklo mi to jenom jednou a za stavu 5v2 v náš prospěch.
Návrat nahoru Goto down
Kleptoman




Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 03. 08. 09

Přechod na WOTLK Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přechod na WOTLK   Přechod na WOTLK I_icon_minitimeThu Jan 14, 2010 3:55 pm

Specifikuj termín cheatovali,ostatně o tom silně pochybuji....
Návrat nahoru Goto down
yappyy




Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 13. 05. 09

Přechod na WOTLK Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přechod na WOTLK   Přechod na WOTLK I_icon_minitimeFri Jan 15, 2010 4:04 am

speed hack např
Návrat nahoru Goto down
Aewin




Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 12. 08. 09

Přechod na WOTLK Empty
PříspěvekPředmět: :-)   Přechod na WOTLK I_icon_minitimeSat Jan 16, 2010 11:52 am

prosimte, rekni mi ze ty sis ani jednou jedinkrat na IF2 nezapnul speeda nebo fly Smile
Návrat nahoru Goto down
Exponent

Exponent


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 14. 09. 09

Přechod na WOTLK Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přechod na WOTLK   Přechod na WOTLK I_icon_minitimeSun Jan 17, 2010 1:02 am

Za Yappyho můžu s klidným srdcem říct, že si nikdy nic takového nezapnul.
Návrat nahoru Goto down
yappyy




Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 13. 05. 09

Přechod na WOTLK Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přechod na WOTLK   Přechod na WOTLK I_icon_minitimeSun Jan 17, 2010 3:47 am

Never ever ever ever...
A tímhle jsi se v podstatě pšiznal, že ty asi ano..
Návrat nahoru Goto down
Kleptoman




Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 03. 08. 09

Přechod na WOTLK Empty
PříspěvekPředmět: nikdy   Přechod na WOTLK I_icon_minitimeSun Jan 17, 2010 8:28 am

ne,nikdy jsem na IF nepoužil žádný cheat,a nepoužiji,za prvé kazím hru ostatním,za druhé tím kazím hru i sám sobě,a při těchto ratingách ani není důvod jakýkoliv podobný hnus používat,hra je snadná sama o sobě.
Návrat nahoru Goto down
Exponent

Exponent


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 14. 09. 09

Přechod na WOTLK Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přechod na WOTLK   Přechod na WOTLK I_icon_minitimeSun Jan 17, 2010 11:42 am

To přiznání bylo spíš na Aewin.
Návrat nahoru Goto down
Aewin




Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 12. 08. 09

Přechod na WOTLK Empty
PříspěvekPředmět: :-)   Přechod na WOTLK I_icon_minitimeSun Jan 17, 2010 10:18 pm

Yea, to vis, sem starej buger :p
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Přechod na WOTLK Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přechod na WOTLK   Přechod na WOTLK I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Přechod na WOTLK
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Přechod na WoTLK
» Přechod na TS TBC Trinity Core

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
IronFist2 - Fórum :: IronFist2 WoW Server :: Návrhy-
Přejdi na: