IronFist2 - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


World of Warcraft Server
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 guild "MY"

Goto down 
+5
Thelin
Fikoun
Dix
Inkvizitor
Exponent
9 posters
AutorZpráva
Exponent

Exponent


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 14. 09. 09

guild "MY" Empty
PříspěvekPředmět: guild "MY"   guild "MY" I_icon_minitimeSun Nov 08, 2009 7:06 am

We are friendly and mature alliance guild. We play pvp as well as pve(sometimes). We prefer quality than quantity.

Members:

Yappy(Holynka)
Blublabli
Exponent
Babylon
Luxerka
Notbad
Chandler
Steady
Domn(Masseur)
Poirot
Unerrogi
Aravis
Chosen

Guild recruitment:

You have to write your application here in this topic(Can be in czech language. However english is prefered.) After reading your application all members will decide either accept you or not. GuM decision has top priority in this case.
Requirements:
-70 lvl (We can make some exceptions)
-Positive attitude
-Pvp and pve experiences

>Warriors
>Druids
>Mages
>Hunters
>Shamans
>Priests
>Warlocks
>Rogues
>Paladins


Naposledy upravil Exponent dne Tue Nov 24, 2009 2:44 am, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
Inkvizitor

Inkvizitor


Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 05. 02. 09

guild "MY" Empty
PříspěvekPředmět: Re: guild "MY"   guild "MY" I_icon_minitimeTue Nov 10, 2009 11:32 am

what about Babylon? Shocked
Návrat nahoru Goto down
Dix




Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 22. 11. 09

guild "MY" Empty
PříspěvekPředmět: Re: guild "MY"   guild "MY" I_icon_minitimeSun Nov 22, 2009 5:49 am

Zdravim jsem hrac na serveru IronFist2 a chtel bych se stat clenem guildy..
Hraju tady asi 3ti den => Warrior Human 70 lvl => EQ rare zacatecni..
BTW: Nepisu eng protoze jsem cech a nestydim se za to Smile.. Zaklady ale samozrejme mam, bez toho se wow hrat ani neda Wink..

Experiences..
No zaklad pvp je znat moznosti protivnika a to ja zvladam rekl bych dobre - jak vlastnosti svoji postavy tak i ostatnich..
Cilem PvP jsou areny a na to se zameruju nejvic.. V PvE mam take nejake zkusenosti ale o proti pvp ohodne mene..
Návrat nahoru Goto down
Fikoun

Fikoun


Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 19. 01. 09

guild "MY" Empty
PříspěvekPředmět: Re: guild "MY"   guild "MY" I_icon_minitimeMon Nov 23, 2009 4:08 pm

Chosen .. Né Chosenn
Návrat nahoru Goto down
Thelin




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 28. 11. 09

guild "MY" Empty
PříspěvekPředmět: Re: guild "MY"   guild "MY" I_icon_minitimeSat Nov 28, 2009 3:44 am

Zdravim .. hraju tu na Ironfistu asi mesic .. a mam tu uz par 70tek napr: Thelin, Kathelin, Massaker, Silence .. nejvice hraju asi za Thelina a Kathelin Smile zkusenosti s WoW mam dobre hral sem na par blizzech, i funnech. WoW hraju 4. rokem myslim .. nejak presne nepocitam tkze novacek nejsem Smile .. jinak o Me .. je mi 15 let sem z Pardubickeho kraje a urcite sem pratelsky .. tkze dufam ze me vemete :-D
Návrat nahoru Goto down
Exponent

Exponent


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 14. 09. 09

guild "MY" Empty
PříspěvekPředmět: Re: guild "MY"   guild "MY" I_icon_minitimeSat Nov 28, 2009 4:19 am

To Dix & Thelin: Zatím vás vzít nemůžu, protože vás moc neznám a neviděl jsem vás hrát. Zkuste se pohybovat okolo členů MY a udělejte dojem.) A ti mi vás potom doporučí.)
Návrat nahoru Goto down
Sedlo




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 29. 11. 09

guild "MY" Empty
PříspěvekPředmět: Re: guild "MY"   guild "MY" I_icon_minitimeSun Nov 29, 2009 10:52 am

Ahoj...chtel sem se zeptat jestli muzu do guildy.......znam se s par lidma s guildy tedy vasi......tak jestli bych tam nemohl moje jmeno je Killersedl......
Návrat nahoru Goto down
Dix




Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 22. 11. 09

guild "MY" Empty
PříspěvekPředmět: Re: guild "MY"   guild "MY" I_icon_minitimeSun Nov 29, 2009 11:29 am

Exponent napsal:
To Dix & Thelin: Zatím vás vzít nemůžu, protože vás moc neznám a neviděl jsem vás hrát. Zkuste se pohybovat okolo členů MY a udělejte dojem.) A ti mi vás potom doporučí.)
Nejsem typ cloveka kterej nekomu bude list do prd**.. Guildu uz mam jnou.. Ale uz za warra nehraju teda spis uz na IronFist nehraju vubec Very Happy..
Návrat nahoru Goto down
Duff




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 30. 11. 09

guild "MY" Empty
PříspěvekPředmět: Přijetí   guild "MY" I_icon_minitimeMon Nov 30, 2009 6:13 am

Zdravím všechny členy této guildy a prosím vás o přijetí jsem mág 70lvl a jmenuji se Mauris. Děkuji Ať už za přijetí nebo za odpověď. Mějte se Mauris.
Návrat nahoru Goto down
Darkdafo




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 17. 12. 09

guild "MY" Empty
PříspěvekPředmět: prijatie   guild "MY" I_icon_minitimeThu Dec 17, 2009 5:03 am

CFA volam sa Darkdafo som disco priest a WOW hram uz nake tie 3 roky a chcel by som vas poziadat ci by ste ma nezobrali do guildy...za rychlu odpoved dakujem
Návrat nahoru Goto down
yappyy




Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 13. 05. 09

guild "MY" Empty
PříspěvekPředmět: Re: guild "MY"   guild "MY" I_icon_minitimeThu Dec 17, 2009 5:56 am

Darkdafo napsal:
CFA volam sa Darkdafo som disco priest a WOW hram uz nake tie 3 roky a chcel by som vas poziadat ci by ste ma nezobrali do guildy...za rychlu odpoved dakujem

CFA?! Darkdafo, v současné době o tebe nemáme zájem.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





guild "MY" Empty
PříspěvekPředmět: Re: guild "MY"   guild "MY" I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
guild "MY"
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
IronFist2 - Fórum :: Guildy :: Guildy-
Přejdi na: